Sprzątanie biur i sklepów oraz sprzątanie magazynów - Łódź

 • Sprzątanie biur i sklepów oraz sprzątanie magazynów - Łódź

Porządek w biurze to podstawa!

Sopranoo zadba o porządek w Twoim miejscu pracy – sprzątanie biur oraz sklepów to nasze podstawowe usługi. Oferujemy sprzatanie magazynów oraz wszelkich powierzchni przemysłowych. Oferujemy pełną obsługe w ramach sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych.

Oferujemy sprzątanie okresowe (np. raz w tygodniu czy raz w miesiącu w ustalony dzień), ale także sprzątanie okazjonalne – na przykład sprzątanie po eventach firmowych, przed ważnymi wydarzeniami, w okresie przedświątecznym. Możesz u nas zamówić również sprzątanie poremontowe biura czy sklepu. Jest to kompleksowa usługa bowiem sprzątanie poremontowe obejmuje szeroki zakres prac.


Nasze atuty to precyzja, doświadczenie, a także uśmiech na twarzy – lubimy sprzątać i wiemy, jak robić to najlepiej!

 

Co możemy posprzątać?

Sprzątaliśmy już wiele miejsc pracy. Możesz nas wezwać między innymi do sprzątania:

 • placówki bankowej

 • urzędu, budynku administracji

 • kancelarii prawnej

 • gabinetu lekarskiego czy kosmetycznego, przychodni, pracowni diagnostycznej

 • sklepu, restauracji

 • małego biura lub dużego biurowca

 • przedszkola, szkoły

 • hotelu, pensjonatu

 • magazynu, hali produkcyjnej i wielu innych.

Co obejmuje sprzątanie biur i sklepów?

Oferujemy szeroki wachlarz usług, dostosowany do oczekiwań Klienta. Najczęściej nasza ekipa wzywana jest do następujących zadań:

 • sprzątanie biur i biurowców – odkurzanie powierzchni biurowej (wykładziny, panele, meble, sprzęt biurowy), mycie toalet, mycie podłóg, okien, drzwi i szklanych powierzchni, czyszczenie żaluzji i innych osłon okiennych, pranie tapicerki meblowej w biurze, sprzątanie stołówki czy kafejki biurowej, sprzątanie szatni pracowniczej, uzupełnianie artykułów higienicznych w toaletach, wymiana worków na śmieci, czyszczenie kwiatów itp.

 • sprzątanie sklepów – mycie witryn sklepowych bez względu na ich powierzchnię (w tym także prace wysokościowe), odkurzanie i mycie regałów sklepowych, mycie podłóg, czyszczenie posadzek, pranie dywanów i wykładzin, mycie drzwi, lady sklepowej, czyszczenie urządzeń (kasa fiskalna, telefon, drukarka itp.)

 • sprzątanie w galeriach handlowych – maszynowe mycie posadzek i pokrywanie ich polimerami, które zabezpieczają PCV przed uszkodzeniem, mycie witryn sklepowych i drzwi oraz przeszklonych powierzchni, mycie kwiatów, czyszczenie sanitariatów, mycie ławek, koszy na śmieci i innych elementów wyposażenia w galerii handlowej.

 • zaopatrywanie w środki chemiczne i materiały higieniczne.

Usługi porządkowe na miarę - sprzątanie firmy Sopranoo Łódź

Jesteśmy elastyczni i chętnie podejmujemy wszystkie wyzwania – nawet te najbardziej nietypowe, a przedstawiony tu zakres usług jeśli chodzi o sprzątanie biur i sklepów ma charakter ramowy. Jeżeli chcesz zamówić sprzątanie do swojej firmy – zadzwoń lub napisz do nas, by dokładnie opowiedzieć o swoich potrzebach i uzyskać informacje o cenie usług. Każda firma ma swoją specyfikę, którą uwzględniamy dla Państwa wygody. Oferowane przez nas sprzątanie biur oraz sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych różnego przeznaczenia musi wpisywać się w rytm pracy Państwa firmy, a my chcemy stać się jej częścią.

Profesjonalne sprzątanie firmy = Sopranoo Łódź

Naszym priorytetem w pracy dla Państwa jest stałe monitorowanie jakości oferowanych usług. Sprzątanie firm niezależnie od lokalizacji to element budowy Państwa wizerunku. Dopasowujemy metody i techniki do charakteru obiektu. Sprzątanie biur i sprzątanie sklepu różni się zasadniczo od sprzątania magazynu. Nie zapominamy o tym i każdorazowo obsługuje Państwa personale świadomy tych różnic. Inwestujemy w nasz Zespół, bo jest on naszą wizytówką, a profesjonalne sprzątanie firmy wymaga umiejętności i skrupulatności, które stale rozwijamy

Sprawdzony zespół sprzątający w Sopranoo Łódź

Nasz zespół jest naszą wizytówką. Sprzątanie firm wymaga dużego zaangażowania oraz uczciwości personelu. Dbamy o stabilność naszego zespołu. Nasz region działania to przede wszystkim Łódź. Sprzątanie firm w dużym mieście to szansa na pozyskanie wartościowych pracowników, z której stale staramy się korzystać. Samodzielność naszego zespołu jest w istotna i szczególnie wartościowa. Doskonale uwypukla to usługa sprzątanie obiektów wielkopowierzchniowych, w szczególności sprzątanie magazynów.

Technologie wykorzystywane w branży sprzątania firm

Świadczymy pełen zakres usług sprzątania dla firm. Z uwagi na różnorodność obiektów od niewielkich sklepów, po centra handlowe, a na sprzątaniu magazynów skończywszy, dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym. Dbamy o to by nasz sprzęt modernizować i uzupełniać o nowości dedykowane usługom sprzątania firm. Posiadamy sprzęt szczególnie istotny podczas sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych, m.in. urządzenia do maszynowego mycia posadzek oraz pokrywania ich polimerami. Świadczymy również usługi wymagające dodatkowych kwalifikacji jak sprzątanie w ramach prac na wysokościach, jak mycie witryn, mycie okien oraz elewacji.

Sprzątanie firmy - najczęsciej zadawane pytania

Czy zamówienie pakietu sprzątanie biur, sprzątanie sklepów, czy sprzątanie magazynów wymaga wcześniejszego przygotowania wnętrza?

Wizyta naszej ekipy sprzątającej nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań – wystarczy udostępnić naszej ekipie powierzchnie, które maja być wysprzątane. To Państwo decydują, w jakiej porze posprzątamy – czy po wyjściu pracowników, czy w czasie ich pracy. Sprzątanie musi być wpisane w rytm pracy firmy, chcemy bowiem być jej częścią, a nie intruzami, którzy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W pakiecie sprzątanie biur i sprzątanie sklepów jest oferta pokrywania posadzek polimerami. Czy warto to robić?

Po mechanicznym czyszczeniu posadzki warto pokryć ją warstwą polimeru, ponieważ zabezpiecza ją to przed uszkodzeniami i ogranicza przywieranie nowych zabrudzeń. Poza tym nawierzchnia pokryta nową warstwą polimeru wygląda jak nowa i prezentuje się bardzo efektownie, co znacznie podnosi estetykę wnętrza.

Czy mogę liczyć na dyskrecję i dochowanie tajemnic firmy przez waszych pracowników?

Nasi pracownicy to świetnie przeszkolona ekipa profesjonalistów, którzy znają się na tym co robią. Są u nas zatrudnieni na stałe, nie są to więc przypadkowe osoby podejmujące pracę dorywczą. Wykonując usługę sprzątanie biur, czy też sprzątanie sklepów, szczególnie jeśli odbywa się to cyklicznie, stają się również Państwa personelem. Ręczymy za nich, mamy do nich pełne zaufanie i zapewniamy, że świadczą usługi na najwyższym poziomie.

Jak często powinno się zamawiać sprzątanie biur, sprzątanie sklepów, a jak często sprzątanie magazynów?

Zależy to przede wszystkim od indywidualnych potrzeb danej firmy i specyfiki branży. Nie mamy żadnych odgórnych ustaleń co do częstotliwości wizyt w jednym miejscu. Wiadomo, że wnętrze jest wizytówką firmy, więc powinno być stale utrzymywane w jak największym porządku. Podczas cyklicznych wizyt w Państwa firmach, niezależnie od tego, czy jest to sprzątanie biur, sprzątanie sklepów, czy też sprzątanie magazynów różne czynności wykonujemy z różną częstotliwością. O ile czynności takie jak odkurzanie, mycie podłóg i toalet powinno być wykonywane jak najczęściej, to np. odkurzanie kwiatów, mycie sprzętów, czy pranie wykładzin to czynności wykonywane w większych odstępach czasu, lub zależnie od potrzeb firmy. Takie kwestie ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Czy sprzątanie biur i sprzątanie sklepów przez firmę sprzątającą opłaca się bardziej niż zainwestowanie we własny sprzęt i dodatkowy etat sprzątaczki?

Z naszego doświadczenia wynika, że tak. Firmy sprzątające dysponują najnowocześniejszym, często bardzo kosztownym sprzętem, którego zakup byłby dla firmy zwyczajnie nieopłacalny. Oferują też wysokiej jakości środki czystości, które kupujemy bezpośrednio u producentów – nie są to zwyczajne płyny, które można znaleźć na półce w supermarkecie. Kolejna korzyść to profesjonalna ekipa sprzątająca, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, gwarantująca zawsze najwyższą jakość usług. Zatrudniając firmę sprzątającą do sprzątania biura, sklepu, czy magazynu płacą Państwo tylko za wykonaną usługę, nie ponosząc już kosztów za np. serwisowanie i naprawę sprzętu, nie mają Państwo na głowie szkoleń, premii, czy urlopów naszych pracowników. Wystarczy cieszyć się czystością.

Czy w ramach usługi sprzątanie sklepu lub sprzątanie magazynu można zlecić wam także prace na wysokościach?

Nasz zespół jest kompleksowo przeszkolony i posiada uprawnienia do prac wysokościowych. Mycie szyb, mycie witryn, czy czyszczenie elewacji nie stanowi dla nas problemu. Dysponujemy też odpowiednim sprzętem, który zapewnia efektywną pracę i przede wszystkim bezpieczeństwo naszej ekipy.


Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541

Strict Standards: Non-static method Boo_Thumb::get() should not be called statically in /home/sopranoo/domains/sopranoo.pl/public_html/app/models/Content.php on line 541