Sprzątanie ekstremalne.

 

                Dla firmy Sopranoo nie ma rzeczy niemożliwych, są jednak zapytania o tak zwane usługi sprzątania ekstremalnego, które wg klientów należą do rzeczy niemożliwych.

                Od kilku tygodni dostajemy od Państwa zapytania związane ze sprzątaniem zabrudzeń nieodwracalnych ( po farbach, rozpuszczalnikach, produktach chemicznych), czy naturalnych zjawisk biologicznych wysoko zagrażających bezpieczeństwu ludzi (gniazda os i szerszeni, rój mrówek czy innych pełzających paskudztw).

Skłoniło nas to więc do wyczerpania tematu na naszym blogu.

Sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów czy sprzątanie biur nie ogranicza się tylko do usługi kurzowej czy tłuszczowej. W razie sytuacji kryzysowej pomagamy zlikwidować niepotrzebne i początkowo nieusuwalne plamy. Mamy także umiejętności dezynfekcji mieszkań oraz w razie potrzeby zapewniamy własną lub specjalistyczną pomoc w usuwaniu gniazd robali i owadów. Chętnie korzystamy z pomocy specjalistów, jeżeli sami nie jesteśmy w stanie zaradzić, a koszty takich usług zaniżamy do minimum.

Warto jednak pamiętać, że najważniejsza jest szybka reakcja, która pozwoli na likwidację problemu jeszcze w jego pierwszym stadium. Tak jak wszystkie plamy można wybawić ( w mniej lub bardziej drastyczny sposób), tak domy naszych niechcianych obślizgłych lub futrzastych przyjaciół bardzo szybko zamieniają się w pałace z murami obronnymi.

W ślad za potrzebą klientów realizujemy także zlecenia polegające na sprzątaniu trudno dostępnych pomieszczeń. Dysponując odpowiednim sprzętem technicznym i elektronarzędziami sprzątamy poddasza, piwnice, szyby, pomieszczenia techniczne i przemysłowe

Posiadamy także sprzęt do mycia na wysokości, dlatego żadne drapacze chmur nie są dla nas przeszkodą.

                W razie ekstremalnego brudu prosimy o natychmiastowy kontakt, a problem zniknie zanim na dobre się pojawi.

Sopranoo.